400+ o‘quvchi, Chinobodda 4 yildan beri

Ingliz tilida yangi orbitaga chiqing

COSMOS o‘quv markazi: Beginner’dan IELTS’gacha. Kuchli ustozlar, har oy imtihon va mock testlar, 200 ga yaqin sertifikatli o‘quvchi.

Orbitaga chiqdikEndi manzil sari: Beginner’dan IELTS’gacha

Missiya

Ko‘pchilik ingliz tilini yillab o‘rganadi, lekin natija ko‘rmaydi. COSMOS’da har oy imtihon va mock test bo‘ladi: qayerda turganingizni bilasiz va sertifikat sari aniq qadamlar bilan borasiz.

Tajriba

4+

yildan beri Chinobodda ta’lim beramiz

Ekipaj

400+

o‘quvchi hozir biz bilan o‘qiydi

Natijalar

200

ga yaqin o‘quvchi CEFR va IELTS sertifikatini olgan

Eng yuqori orbita

7.0

IELTS va C1 darajasigacha natijalar

Kurslar

Yetti sayyora, bitta tizim

Asosiy yo‘nalishimiz ingliz tili: Beginner’dan Advanced va IELTS’gacha barcha darajalar bor. Yonida yana oltita fan.

Beginner Elementary Pre-Intermediate Intermediate Upper-Intermediate Advanced IELTS

Ingliz tili

Noldan boshlab Advanced’gacha barcha darajalar. Har oy imtihon, har bir darajada aniq maqsad.

Listening7.5
Reading7.0
Writing6.5
Speaking7.0

Namuna: mock imtihon natijasi

IELTS va CEFR

To‘rt ko‘nikma bo‘yicha tayyorlov va muntazam mock imtihonlar. O‘quvchilarimiz B2, C1 va IELTS 7.0 natijalarini olgan.

Mantiqiy savol

Ketma-ketlikni davom ettiring:

2, 6, 12, 20, ?

28 30 32

Prezident maktabiga tayyorlov

Prezident maktablariga kirish imtihoniga maqsadli tayyorlov.

Привет! Как дела?
Отлично, спасибо!

Rus tili

Kundalik muloqotdan grammatikagacha, erkin gapirishga yo‘naltirilgan darslar.

مرحبا

Marhaban: “Salom”

Arab tili

Alifbodan boshlab o‘qish, yozish va so‘zlashuv.

2x + 5 = 17

2x = 12

x = 6

Matematika

Maktab dasturini mustahkamlash va imtihonlarga tayyorlov.

Imlo mashqi

ma’lumot

malumot

Ona tili

Imlo, grammatika va savodli yozish ko‘nikmasi.

Bosqichlar

Missiya uch bosqichda

Tanishuv, qulay jadval va natijaga olib boradigan imtihonlar.

1-bosqich

Bepul sinov darsi

Markazga kelasiz, darsni o‘z ko‘zingiz bilan ko‘rasiz va ustoz bilan tanishasiz. Keyin o‘zingizga mos guruhni tanlaysiz.

Parvoz chiptasi

Sinov darsi

  • Ustoz bilan tanishuv
  • Haqiqiy dars
  • Mos guruh tanlash

0

so‘m

2-bosqich

Qulay kunlarda o‘qing

Guruhlar toq yoki juft kunlarda ishlaydi. O‘qish, ish yoki maktab jadvalingizga mosini tanlaysiz.

Du Se Chor Pay Ju Sha

Haftasiga uch marta dars.

3-bosqich

Imtihon, mock va sertifikat

Har oy imtihon topshirasiz, mock testlar haqiqiy imtihonga tayyorlaydi. Maqsad aniq: CEFR yoki IELTS sertifikati.

  1. Har oy imtihon

    Qayerda turganingizni bilasiz

  2. Mock testlar

    Haqiqiy imtihon sharoitida mashq

  3. CEFR yoki IELTS sertifikati

    B2, C1, IELTS 6.5 va 7.0

Ekipaj

Parvozni ustozlar boshqaradi

Darslarni natijaga ishlaydigan ustozlar olib boradi.

BT

Bobomurod Toshtonov

COSMOS ustozi

SS

Saidakbar Saidov

COSMOS ustozi

SO

Shaxzod Odilov

COSMOS ustozi

Kabinet

Har kimning o‘z boshqaruv pulti

COSMOS saytida uchta kabinet bor: admin, o‘qituvchi va o‘quvchi. O‘zingizga tegishlisini tanlab, to‘g‘ridan-to‘g‘ri kiring.

Admin

Namuna

O‘quvchilar

412

Guruhlar

28

To‘lagan

86%

Oylik tushum6 oy
  • O‘quvchilar, guruhlar va jadval
  • To‘lovlar, balans va qarzdorlar
  • O‘qituvchilar maoshi va hisobotlar

O‘qituvchi

Namuna

Bugungi guruhlar

14:00 Intermediate B11/12
16:00 IELTS 2Davomat yo‘q
18:00 Beginner AKutilmoqda
Tekshirilmagan vazifalar7
  • Guruhlar va dars jadvali
  • Davomatni bir bosishda belgilash
  • Vazifa, imtihon va mock natijalari

O‘quvchi

Namuna

Keyingi dars

Seshanba, 16:00, IELTS 2

Maqsad sari6.5 → 7.0

Uyga vazifa

Writing Task 2

To‘lov

To‘langan

  • Dars jadvali va eslatmalar
  • Uyga vazifalar va natijalar
  • To‘lov holati va balans

Narxlar

Sifatga yarasha narx

Barcha guruhlar toq yoki juft kunlarda, haftasiga uch marta.

Aniq narxlar shu yerga qo‘shilmoqda. Hozircha narxni qo‘ng‘iroq qilib bilib oling.

Ingliz tili

Beginner’dan Advanced’gacha

Narxni bilish

IELTS va CEFR

Mock imtihonlar bilan

Narxni bilish

Prezident maktabiga tayyorlov

Kirish imtihoniga

Narxni bilish

Rus tili

Muloqot va grammatika

Narxni bilish

Arab tili

Alifbodan so‘zlashuvgacha

Narxni bilish

Matematika

Maktab dasturi va imtihonlar

Narxni bilish

Ona tili

Imlo va grammatika

Narxni bilish

Savollar

Parvozdan oldin

Javob topmadingizmi? Qo‘ng‘iroq qiling, savolingizga javob beramiz.

95 150 44 42

Ha. Birinchi sinov darsi bepul: darsni ko‘rasiz, ustoz bilan tanishasiz va keyin qaror qilasiz.

Bo‘ladi. Beginner’dan Advanced va IELTS’gacha barcha darajalar uchun guruhlar bor.

Toq kunlar (dushanba, chorshanba, juma) va juft kunlar (seshanba, payshanba, shanba) guruhlari bor. O‘zingizga qulayini tanlaysiz.

Mock bu haqiqiy IELTS yoki CEFR imtihonining sinov nusxasi. U qayerda turganingizni va nimaga ko‘proq e’tibor berish kerakligini ko‘rsatadi.

Ha, Prezident maktablariga kirish imtihoniga alohida tayyorlov kursi bor.

Chinobod, Andijon viloyati. Binoning 2-qavatida, “COSMOS o‘quv markazi” yozuvi ostida.

Manzil

Har bir dars sertifikatga bir qadam

So‘zlar, mock testlar, essaylar va imtihonlar bitta natijaga yig‘iladi. Aylantiring va ko‘ring.

Bo‘laklar yig‘ildi. Endi maqsadingizni tanlang.

COSMOS

o‘quv markazi, Chinobod

Natija kartasi

Ingliz tili

Listening

7.5

Reading

7.0

Writing

6.5

Speaking

7.0

Umumiy ball

7.0

CEFR darajasi

C1

Maqsadingizni tanlang

Shu maqsad bilan sinov darsiga

Missiyani boshlang

Bepul sinov darsiga yoziling

Formani to‘ldiring, so‘rovingiz SMS orqali markazga yuboriladi. Yoki to‘g‘ridan-to‘g‘ri qo‘ng‘iroq qiling.

+998
Qaysi kunlar qulay?